fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Курси масажу у Чернівцях: усі види масажу

Всі курси масажу Чернівці від навчального центру Твій Успіх

До кінця місяця діє ЗНИЖКА 20%

Курси масажу. Навіть такий стабільний вид оздоровлення, як масаж, згодом змінюється. Створюються нові методики. Виробляють нові покращені матеріали для досягнення кращого ефекту. Хороший масажист завжди прагнутиме до вдосконалення своїх знань. Вивчати різні види масажу. Поліпшувати свої навички. Постійна динаміка у саморозвитку – це ефективний спосіб збільшити клієнтську базу, піднятися більш професійний рівень.
Таке особисте зростання Ви можете отримати разом з нашим навчальним центром «Твій успіх». Ми вже багато часу викладаємо професійні курси масажу в різних його видах. Сьогодні ми маємо п'ять основних курсів у цьому напрямку. Кожен курс розроблений так, щоб забезпечити студентів необхідними знаннями та практичними навичками для їх подальшої кар'єри масажиста.

Тут Ви можете навчитися проводити такі види масажу:

  1. Загальний масаж. Призначений для тих, хто лише входить у професію та починає її вивчати. Також цей курс принесе користь і самоосвіти. Він доступний навіть учням без глибоких знань у медицині.
  2. Класичний та лікувальний масаж. Більше підійде медикам, які розпочинають практику масажиста. У нас Ви отримаєте і хорошу теоретичну базу, і можливість попрактикуватись у спеціально обладнаних кабінетах.
  3. Антицелюлітний масаж. Спеціальний вузько спрямований вид масажу, який сприяє покращенню кровотоку в області стегон, сідниць, живота. На сьогодні такий вид масажу є найбільш затребуваним і високооплачуваним.
  4. Курс косметичного масажу. Це важлива частина класичного масажу і не менш популярна. З такими знаннями Ви допоможете клієнтам покращити стан шкіри обличчя, шиї. Викладається за спеціально розробленою методикою наших викладачів.
  5. Курс дитячого масажу. Курс буде корисним як масажистам, педіатрам, так і матерям новонароджених. На наших курсах Ви дізнаєтесь про важливість дитячого масажу, технології та специфіку його проведення.
  6. Спортивний масаж. Отримаєте досвід роботи зі спортсменами, узнаєте як розігріти, розімʼяти, зняти біль з любого мʼяза, а також як заміняти спорт та фізичні навантаження для людей з обмеженними моливостями.
  7. Також ви можете навчитися техніці розслабляючого масажу та лімфодренажного масажу

З Вами на практичних і теоретичних заняттях будуть працювати професійні масажисти. Вони навчать як азам, так і тонкощам масажної справи.

Для своїх учнів ми проводимо групові заняття та індивідуальні. У центрі «Твій успіх» Ви дізнаєтесь, як досягти справжнього успіху. Заходьте до нас!

Наші контакти:

 

Телефони: (095)16-15-009;   (096)05-28-700
Графік роботи: Понеділок - Пʼятниця:  с 9:00 до 20:00

Субота:  с 9:00 до 17:00

Неділя:  вихідний

Ми знаходимося:

м. Чернівці, пр-т Незалежності 96, оф. 314

Наші соц.мережі:

Скільки коштують курси масажу?
В нашій школі ціна навчання на масажиста залежить від курсу який ви обрали, від форми навчання(онлайн, офлайн) та від формату навчання (індивідуально, чи в группі). Ціна варюється від 7875 до 16875 гривень за курс в залежності від обраної моделі навчання. Але в нас дуже часто є ЗНИЖКИ на курси, тому ціна може бути набагато нижче! Деталі уточнюйте на карточках відповідних курсів, або у менеджера.

Про школу масажу у Твій Успіх

Наш навчальний центр успішно працює та навчає людей понад 6 років. Ми пропонуємо навчання у міні-групах, де кількість студентів не перевищує 4 осіб. Якщо вас цікавить індивідуальне навчання або навчання за спеціальною програмою, ми готові вислухати ваші побажання та розробити програму спеціально для вас. 

Після закінчення курсу видаємо сертифікат міжнародного зразка.

Відгуки про нас і нащі курси

Юлія Харлампович
Юлія Харлампович
2024.01.05.
Дуже задоволена курсами манікюру в школі “Твій Успіх”. Викладачка на курсах манікюру вражає своєю компетентністю та теплотою у спілкуванні. Її відданість навчанню допомагає зрозуміти і впроваджувати навички манікюру з легкістю. Велика вдячність за професійний підхід та підтримку. Матеріали та обладнання відмінні. Отримала багато корисних навичок і практичний досвід. Рекомендую всім, хто хоче вивчати мистецтво манікюру.
Виктория Иваничева
Виктория Иваничева
2024.01.04.
Вдячна школі Твій Успіх за професійні курси масажу для людей без медичної освіти. Програма навчання насичена, ми пройшли класичний масаж, лікувальний масаж, антицелюлітний масаж, дитячий. Всі моделі та витратні матеріали надаються. Викладачем я задоволена на 100%, компетентний, вміє пояснювати та навчити, з великим практичним досвідом. Отримала сертифікат на двох мовах, тепер я можу працювати та втілювати свою мрію. Якщо шукаєте курси масажу в Чернівцях, звертайтесь в школу Твій Успіх. Рекомендую
Lena Bujenitsa
Lena Bujenitsa
2023.12.05.
Дуже класна школа. Все професійно та відповідально. Дуже класні викладачі❤️. Не шкодую що обрала саме цю школу де навчання проходить в задоволення 🫶🏼
Алие Эбулисова
Алие Эбулисова
2023.12.05.
Я хочу висловити подяку центру твій успіх. По перше усі дуже гарні люди. Чудовий колектив. Всі викладачі майстри своїй справи. Я навчаю на курсі перукар. Дуже задоволена. Багато практичних занять.
Олена Шостак
Олена Шостак
2023.11.15.
Пройшла у Вікторії курси манікюру. Все дуже сподобалось. Дуже уважна до деталей, дізналась багато нового. Всім рекомендую 🥰💅
Артем Шостак
Артем Шостак
2023.11.15.
Проходив курси масажу у Дениса. Програмою задоволений, доступно і інформативно. Дякую.
Chykalenkostar Chykalenko
Chykalenkostar Chykalenko
2023.11.15.
Школа чудово організована. Все продумано до дрібниць задля зручності досягати знань. Чудові викладачв, відразу відчувається досвід і професіоналізм, вміють знайти підхід до дитини. На заняттях використовують багато цікавих матеріалів з різних джерел
Александр
Александр
2023.11.15.
Дякую моєму викладачу Вікторії за надані знання!Ви найкращі!
Ana Chelyak
Ana Chelyak
2023.11.15.
Навчалась на курсі манікюру, пані викладачка Вікторія дуже ясно і зрозуміло все пояснює, допомагає, коли щось не вдається. На лекціях присутня дружня атмосфера. Мені все сподобалось! Рекомендую!!
Татьяна Булатова
Татьяна Булатова
2023.11.15.
Пройшла навчання в учбовому центрі Твій успіх , за курсом майстер манікюру . Залишилася дуже задоволена викладачем та колективом. Рівень знань, отриманий за період навчання, достатній, щоб після нього приступити до самостійної роботи. Була достатня кількість практики, щоб освоїти навички майстра манікюру . Після навчання вже працюю в маю клієнтів , дякую за знання , всім рекомендую твій успіх

 

 


Ціни на індивідуальні та групові заняття
Міні-групаіндивідуально

Дзвінок в один клік :)