fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Курси масажу для людей без медичної освіти у Чернівцях


ОПИС КУРСУ


Всі 5 основних технік масажу в одному курсі!

До кінця місяця діє ЗНИЖКА 20%

Максимально універсальний курс навчання, який підходить для новачків без медичної освіти.

У програму «Курс масажу. 5 технік.» входить:

Для проведення занять ми надаємо:

  • моделей для відпрацювання
  • витратний матеріал
  • теоретичний посібник
  • затишний масажний кабінет

Заняття проводить практикуючий масажист з великим досвідом роботи. Також хочемо відзначити, що наші курси – це 90% практичних занять на живих моделях. 

Цей курс розрахований на новачків з нульовим досвідом без медичної освіти. Необовязково бути лікарем, щоб навчитися основам масажу та виконувати його ідеально. Також ми можемо розробити програму для фахівців, які бажають вивчити нові методики та підвищити свою кваліфікацію.

Викладач настільки зрозуміло і доступно все показує на курсах масажу, що можна не сумніватися в тому, що після закінчення наших курсів ви отримаєте знання для старту нової кар’єри.

Наші випускники регулярно підтримують зворотний зв’язок з викладачем та після закінчення навчання.

Записатися на курси масажу без медичної освіти в Чернівцях легко. Достатньо заповнити форму нижче, або звернутися до організаторів навчання за телефоном (096)05-28-700 чи через чат в нижньому куті сайту. Ми надамо вам всю необхідну інформацію щодо програми, термінів та умов навчання. Кожен бажаючий зможе знайти підходящий графік та формат навчання, щоб зручно поєднати вивчення з іншими зобов’язаннями.

Ви можете записатися вже зараз, адже у нас навчання на масажиста без медичної освіти проходить у міні-групах (до 4 осіб). Також ми пропонуємо індивідуальні заняття за зручним для вас графіком.

ВикладачіНавчальна програмаЦіни на індивідуальні та групові заняття
Міні-групаІндівідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок в один клік :)