fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Репетитори

Репетитори та викладачі навчального центру Твій Успіх

Репетитори в Чернівцях, навчальний центр "Твій успіх"

"Хороший викладач - це запорука успіху учня"

Безсмертна істина, яка актуальна й сьогодні. Саме тому в навчальному центрі "Твій Успіх" працюють, перш за все, досвідчені викладачі. А також найкращі педагоги та репетитори Чернівців. Вони постійно займаються самовдосконаленням і розвитком. До того ж, кожен наш викладач створює власні методики навчання. Орієнтується, насамперед, на особистий досвід, а також на найкращі приклади європейських колег. По-перше, репетитори беруть участь у міжнародних конференціях. По-друге, працюють над створенням своїх проєктів. По-третє, є дипломованими фахівцями, магістрами, доцентами та бізнесменами. По-четверте, професійно володіють майстерністю зацікавити учня, щоб показати йому найкращі сторони обраного курсу.

Нова професія

Отже, тисячі людей, а це і дорослі люди, і студенти, і діти, і школярі пройшли курси в Чернівцях, курси в Миколаєві та курси в Новій Каховці. Безсумнівно, вони поліпшили свої знання, підвищили кваліфікацію, підтягнули іноземну мову, освоїли нову професію. До того ж, багато хто обіймає високі посади на солідних підприємствах України. І це все, завдяки компетентності педагогів. Не з чуток знаємо, що наші випускники працюють у престижних салонах краси Чернівців. А також туристичних агентствах і ресторанах. Вступили до ВНЗ Польщі та Німеччини. До того ж відкрили свою справу й успішно розвивають її. Безсумнівно тисячі учнів вже змогли себе знайти та реалізувати і Ви зможете!

turezkiy

Отже, у штаті УЦ Твій Успіх понад 40 викладачів із різних напрямків

  • По-перше, репетитори іноземних мов. А саме, репетитор англійської, німецької, польської, української. Також російської, турецької, французької, іспанської, італійської, французької, турецької, італійської, а також чеської мов.
  • По-друге, викладачі професій. А саме, курси фотографа, майстра нігтьового сервісу, програміста. А також візажиста, бухгалтера, швачки, менеджерів, логістів, барменів, бариста, гідів.
  • По-третє, вчителі навчального центру працюють як із невеликими групами учнів, так і індивідуально. Розробляють навчальну програму таким чином, щоб учень міг отримати якомога більше практики. А також навичок у своїй сфері. Супроводжують такі заняття важливою теорією, щоб пізнання не виявилися поверхневими.

Репетитор англійської мови в Чернівцях

Отже, слід зазначити, що вивчення англійської мови відіграє важливу роль у житті сучасної людини. Перш за все, знання іноземної мови дозволяють спілкуватися з діловими партнерами. А також вести переговори з клієнтами без перекладача. Подорожувати різними країнами світу. Вчитися та працювати за кордоном. Зрештою успішно складати міжнародні іспити. Пізнати тонкощі іноземної мови допоможуть індивідуальні заняття з репетитором. До того ж Заняття з репетитором проводяться у зручний час для учня. Наприклад, вдень, вранці, або ввечері. Учень сам обирає не лише формат навчання, а й місце проведення занять. Отже, тривалість і вартість одного уроку обговорюється на самому початку співпраці. Репетитор з англійської мови в Чернівцях - це гарантія якісного засвоєння матеріалу. Насамперед програма навчання має індивідуальний характер. Розробляється з урахуванням знань і навичок учня. Приватні уроки англійської мови з репетитором відкривають широкі перспективи і можливості перед учнем, наприклад:

  • по-перше, спілкування англійською мовою у вільному форматі, зокрема і з носіями мови;
  • по-друге, успішне складання ЗНО;
  • по-третє, написання творів з використанням різних стилів і тематик;
  • а також, високі результати під час складання міжнародних тестів (IELTS, TOEFL та ін.);
  • читання книг і перегляд фільмів в оригіналі;
  • великий словниковий запас
  • правильна вимова і грамотна граматика.

Безсумнівно, вартість індивідуального уроку англійської мови в Чернівцях залежить від рівня знань репетитора. А також від ступеня професіоналізму педагога. Наприклад, викладачі-студенти просять близько 100 гривень за годину індивідуального заняття. Рівень педагогів-практиків оцінюється значно вище, наприклад, 200-250 грн/год. Однак приватні уроки в кандидатів філологічних наук і професорів обговорюються індивідуально. До того ж вартість навчання залежить від бажаного кінцевого результату. Звичайно ж, заняття початкового рівня оцінюють нижче, ніж підготовку до тематичних олімпіад. Або навчання рівня Upper-Intermediate. Знайти хорошого репетитора не так вже й легко, як може здатися на перший погляд. Однак наш навчальний центр "Твій Успіх" допоможе Вам у вирішенні цієї проблеми. Перш за все, ціни на навчання Вас приємно здивують.