fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Курси перукарів у Чернівцях

Всі курси перукарів у Чернівцях від навчального центру Твій Успіх

До кінця місяця діє ЗНИЖКА 20%


ЗАПИШИСЬ СЬОГОДНІ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 10% !
Міні-групаІндівідуально

Курси перукарів Чернівці, перукарського мистецтва. Курси перукаря у Чернівцях. У нашій школі перукарів Ви можете пройти професійне навчання на перукаря та стиліста за доступною ціною. Учбовий центр Твій Успіх пропонує курси перукаря.

Запрошуємо на навчання на курси за профілем "Майстер перукар жіночої та чоловічої залів". Навчатися на перукаря у Чернівцях Ви зможете на базі навчального центру Твій Успіх у викладачів-практиків. Вартість курсів перукаря в Чернівцях доступна кожному, хто бажає стати перукарем. Вас навчать: виконання базових та модельних стрижок жіночих та чоловічих, укладання, фарбування, мелірування та колорування волосся, весільні зачіски. Також наша школа перукарського мистецтва Чернівці пропонує курси підвищення кваліфікації. Заняття проводяться у зручний для Вас час. Після закінчення курсів перукаря видається сертифікат. Короткий опис наших курсів перукарів у Чернівцях:

  1. Курси перукарів з нуля. Ви пройдете навчання з нуля до кваліфікованого майстра жіночих, чоловічих та дитячих стрижок.
  2. Поглиблений курс перукарів. Працюючі майстри можуть підвищити кваліфікацію на цьому курсі.
  3. Курси нарощування волосся. Під час навчання на майстри з нарощування волосся, Ви дізнаєтесь тонкощі правильного та грамотного нарощування волосся.
  4. Курс вечірні та весільні зачіски. Ви станете майстром вечірніх та весільних зачісок, зможете виконувати стильні та хитромудрі зачіски.
  5. Курс косоплетіння. Зачіски з кіс. На курсі Вас навчать плести різні види кіс, а також виконувати зачіски з кіс. Ви станете майстром з плетіння косичок.

Навчання повністю курується найкращими викладачами-практиками, які мають високі досягнення в галузі перукарського мистецтва.

Наші контакти:

 

Телефони: (095)16-15-009;   (096)05-28-700
Графік роботи: Понеділок - Пʼятниця:  с 9:00 до 20:00

Субота:  с 9:00 до 17:00

Неділя:  вихідний

Ми знаходимося:

м. Чернівці, пр-т Незалежності 96, оф. 314

Про школу перкурів у Твій Успіх

Наш навчальний центр успішно працює та навчає людей понад 6 років. Ми пропонуємо навчання у міні-групах, де кількість студентів не перевищує 4 осіб. Якщо вас цікавить індивідуальне навчання або навчання за спеціальною програмою, ми готові вислухати ваші побажання та розробити програму спеціально для вас. 

Після закінчення курсу видаємо сертифікат міжнародного зразка.

Дзвінок в один клік :)