fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Курси лікувального масажу у Чернівцях


ОПИС КУРСУ


Лікувальний масаж в Чернівцях в УЦ Твій Успіх

До кінця місяця діє ЗНИЖКА 20%

Наша школа Лікувального Масажу в Чернівцях запрошує всіх бажаючих отримати високоякісну освіту в галузі масажу. Наші курси веде досвідчений фахівець із великим стажем та медичною освітою.

Ми віримо в доступність професійного розвитку для всіх. Наші курси лікувального масажу без медичної освіти відкриті для кожного, хто бажає освоїти цей корисний навик.

Під час навчання ми надаємо абсолютно все, а після закінчення курсу ви отримаєте Сертифікат міжнародного зразка.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ НА ЗАННЯТЯХ

Записавшись на наш курс лікувального масажу ви отримаєте глибокі знання та практичний досвід лікувального масажу всього тіла та спини. Також окремо розберемо лікувальний масаж для дітей. Наші курси відкриті для всіх, навіть для тих в кого немає медицинської освіти, адже ми віримо в доступність професійного розвитку для кожного. Завдяки нашому великому наробленому досвіду ви зможете вивчати масаж на практиці та отримати цінні поради від експерта.

Отримаєте інформацію про анатомвю людського тіла: мʼязів та кісток. Узнаєте всі аспекти о нервовій системі людини, та навчитеся робити лікувальний (оздоровчий) масаж як профессіонал.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

Заняття проходять індивідуально або в невеликих группах як онлайн, так і оффлайн в офісі в Чернівцях. 90% занять – це практика и 10% теорії, яка дуже важливої для масажиста.

🚀 Запишіться зараз та розпочніть свій шлях до Професійного Успіху

Інші курси масажу у Чернівцях в УЦ Твій Успіх.

ВикладачіНавчальна програмаЦіни на індивідуальні та групові заняття


Ціна зі знижкою 20%Міні-групаІндівідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок в один клік :)