fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Курси іноземних мов

Всі курси іноземних мов у Чернівцях від навчального центру Твій Успіх

 

Курси іноземних мов, навчання в групах та індивідуально

Навчальний центр "Твій Успіх" у Чернівцях знаходиться на проспекті Миру 1, оф.34. Наша школа іноземних мов пропонує для вивчення такі популярні іноземні мови як англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, турецька, польська, чеська. Також у нас Ви можете вивчити рідкісні іноземні мови як грецьку, японську, болгарську, іврит, латиську. На курсах у Чернівцях Ви швидко та ефективно оволодієте будь-якою іноземною мовою завдяки інноваційним методикам наших викладачів та репетиторів - носіїв іноземної мови.

Курси іноземних мов в УЦ "Твій Успіх" допоможуть Вам вступити до відомих закордонних вузів таких країн як Канада, Польща, США, Австралія, Нова Зеландія, Німеччина тощо. Адже крім вивчення іноземної мови Ви зможете підготуватися до міжнародних іспитів: IELTS, TOEIC, кембриджським іспитам, Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages): KET, PET, FCE, CAE, CPE; американських іспитів, іспитів з німецької мови ZD, ZMP, ZOP, французької мови DALF, TCF, іспанської мови D.E.L.E.; іспитів з італійської мови CILS: CILS1, CILS2, CILS3, CILS4; польська мова – підготовка від 0 до B2. Також ми проводимо підготовку до співбесіди, до інтерв'ю в морських агентствах, до тесту Marlins для працевлаштування у провідних міжнародних судноплавних компаніях.

В аудиторіях є все необхідне для вивчення іноземних мов та підготовки до міжнародних іспитів. Навчання на курсах іноземних мов відбувається у міні-групах (2-3 особи), максі-групах (4-8 осіб), також індивідуально. Мовні уроки складаються з граматичного матеріалу та практики розмовної мови. На курси іноземних мов можуть записатися всі бажаючі: школярі, студенти, моряки, люди, яким потрібна мова для роботи, або подорожей. Ми маємо курси іноземних мов для дорослих, курси іноземних мов для дітей, English Club. Після закінчення курсів Ви зможете самостійно вдосконалювати іноземну мову.

Дзвінок в один клік :)