fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Курси макіяжу, бровіст, нарощування вій у Чернівцях.

Всі курси макіяжу у Чернівцях від навчального центру Твій Успіх

До кінця місяця діє ЗНИЖКА 20%

[adinserter block="1"]

Курси макіяжу у Чернівцях

Професія візажистів - це вид мистецтва. Створення привабливого образу, виділення найкращих рис жінки, уміння вади робити перевагами. Все це роблять візажисти. Але щоб набратися професіоналізму та навичок, необхідно передусім вивчити всі особливості цієї професії. Сьогодні є кілька гілок у цьому напрямку.Це власне візажист, майстер з нарощування вій та бровист. Всім перерахованим професіям Ви можете навчитися у Навчальному центрі «Твій успіх». Наші викладачі – це найкращі фахівці, які активно працюють у косметологічному бізнесі та знають про нього всі. Навчання проходить, в основному, як практичне, де Вам не тільки показую, але Ви самі набираєтеся навичок у вибраному напрямку. Виберіть для себе підходящий із представлених курсів:

Курси нарощування вій

Насамперед ви познайомитеся з інструментами та витратним матеріалом, який використовується майстрами при роботі з віями. Дізнаєтеся про всі підготовчі процедури, санітарні умови робочого місця, вимоги до особистої гігієни. Також вчителі навчать нарощувати різні види вій. Навчіться поресничному нарощуванню, технікам 3D і 2D, і як знімати, або коригувати накладки. Час на навчання – всього 12 годин, і Ви знайдете нову професію.

Курс корекції брів та моделювання брів.

brovistВибравши цей 12-годинний курс, Ви дізнаєтеся все про пропорції брів щодо особи, як за допомогою всього декількох хитрощів підкреслити виразність обличчя Наші викладачі розкажуть все про моделювання брів, про використання додаткових засобів для покращення їх форми, кольору.У нас ви вивчите різні технології догляду за бровами.

 

Курс візажистів з нуля.

Це важливий етап для знайомства з професією. Усі базові знання про те, як працювати з особою, яку косметику наносити, як правильно доглядати за очима, усувати недоліки, підбирати косметику під тон обличчя – все це Ви навчитеся робити у нашому навчальному центрі. Застосовувати отримані знання можна як у собі, і у своїй професійної діяльності.

курсы визажа херсон

Наприкінці проходження кожного курсу, наш учень отримує спеціальний сертифікат про закінчення навчання в даному напрямку. У навчальному центрі «Твій успіх» можна пройти навчання індивідуально або в міні-групі з 2-3 осіб. При індивідуальному курсі його вартість буде вищою, при цьому тут викладач зосереджений виключно на вас та надаванні вам корисних знань.

Дзвінок в один клік :)