fbpx
Твій Успіх - учбовий центр в Чернівцях

Курс теоритичної підготовки водіїв: вивчайте теорію ПДР та отримуйте водійскі права зручно та швидко


ОПИС КУРСУ


До кінця місяця діє ЗНИЖКА 20%

Дистанційна підготовка в автошколі: чому слід обрати наші онлайн курси

УВАГА! Працюємо як Online по zoom, google meet, skype, так і офлайн в зручних аудіторіях в Чернівцях!

Вітаємо вас в автошколі, де ми пропонуємо інноваційний підхід до навчання водійському мистецтву. Наша автошкола онлайн стала відмінним рішенням для тих, хто прагне отримати водійські права швидко та зручно не виходячі з дому. Запрошуємо вас на дистанційні уроки водіння та теорії ПДР, щоб ваш шлях до власного водійського стажу був максимально комфортним та ефективним.

Дистанційне навчання в автошколі: що це за нова можливість?

Кабінет міністрів України приняв Постанову №1281 від 10 листопада 2023р. завдяки якій учні можуть вивчати теорію самостійно, чи за допомогою репетиторів. Тому вивчайте онлайн уроки водіння та онлайн уроки ПДР, користуючись сучасними технологіями зручності. В нашій школі онлайн уроки водіння розроблені з урахуванням потреб сучасного водія. Завдяки використанню таких платформ, як Zoom, Google Meet та Skype, ми забезпечуємо максимальну гнучкість для наших учнів. Тепер навчання можливе навіть тоді, коли ви знаходитесь в іншому куточку України або світу.

Онлайн навчання для отримання водійських прав

Мрієте про власний автомобіль? Почніть свій шлях до водійської незалежності прямо зараз! Наші онлайн курси створені для того, щоб надати вам всю необхідну інформацію та навички для отримання водійських прав. Ми пропонуємо онлайн навчання на категорію А, А1, В, В1, С, С1, ВЕ, СЕ, С1Е, D, D1, D1E, DE і T. Деякі категоріі можно отримати з 16 років: деякі з 18 років: а деякі доступні з 21.

Хто веде курс дистанційної підготовки водіїв

На чолі наших дистанційних курсів стоїть Роман Челяк, викладач з 20-річним стажем та безліччю високих відгуків про його роботу. Його досвід дозволяє нам гарантувати вам якісну теоретичну та практичну підготовку. Роман не лише передає знання, але і надихає на успіх.

Закінчив Херсонський педагогічний  університет в 2000 р. За спеціальністю викладач-майстер загальнотехнічних дисциплін. Працював в Херсоні в автошколі ВСА, потім автошколі Скіф спочатку на посаді викладач і інструктор по водінню, потім був заступником директора по навчальній частині. Працював в атошколі Лідер викладачем, також паралельно нававав індивідуальні репититорскі уроки по теорії для сдачі ПДР десяткам учнів.

Роман Романович: “97% моїх учнів здають теоритичну частину тестів ПДР з першого разу!”

Відгуки кажуть самі за себе

Светлана КлебСветлана Клеб  5.0
 Бучмы, 14
26 июля 2022
Дякуючки більше Ніночці Леонідівні за організацію в автошколі, дуже мила і добра жінка на всі запитання завжди відповість, дякую викладачеві Роману Романовичу за класні та життєві лекції з водіння, людина яка любить свою справу і готова поділитися знаннями та навчити будь-кого. Рекомендую автошколу “Лідер”, ви найкращі!
ЕвгенийЕвгений  5.0
26 июля 2022
Відмінна автошкола для тих хто реально хоче отримати знання, які надалі стануть у нагоді не тільки для отримання права водіння, а також для застосування їх на дорогах нашої країни. Велике спасибі Роману Романовичу за навчання теоретичним знанням, з детальними описами різних ситуацій, що відбуваються на дорогах. Дякую інструктору з водіння Максиму Сергійовичу за терпіння, слушні поради та професіоналізм. Окреме спасибі Ніні Леонідівні за відмінну організаторську роботу та супровід під час усього терміну навчання. Наполегливо рекомендую!

Програма курсу:

 1. Загальні положення, обовʼзки та права- 1 ак.год.

2. Дорожні знаки -1 ак.год

3. Дорожні знаки – 1 ак.год.

4. Дорожня розмітка – 1 ак. год.

  5. Регулювання дорожнього руху – 1ак. год.

6. Проїзд регульованих перехресть – 1 ак. год.

7. Проїзд регульованих перехресть – 1 ак. год.

8. Проїзд не регульованих перехресть 1 ак. год.

9. Проїзд не регульованих перехресть 1 ак. год.

10. Швидкість руху, обгін – 1 ак. год.

11. Зміна руху, зупинка і стоянка – 1ак. год

12. Проїзд пішохідних переходів, маршрутні полоси, жд переїзди – 1 ак. год

13. Рух на різних типах доріг, технічний стан автомобіля – 1 ак. год

14. Основи безпеки руху – 1 ак.год.

15. Основи керування автомобілем – 1 ак.год.

Як Записатися на Наші Онлайн Курси

Отримати доступ до наших онлайн уроків в автошколі водіння та теорії ПДР дуже просто. Заповніть форму на нашому сайті, оберіть зручний для вас час, і ви готові розпочати свій шлях до водійської майстерності.

Оффлайн навчання в Черновцях: обрана локація для практичної підготовки

Якщо ви вибрали оффлайн навчання, ми з радістю чекаємо вас у наших аудиторіях в Черновцях. Тут ви отримаєте практичні заняття з водіння та підготовку до сдачі єкзамену по правилам дорожнього руху. Ваш безпечний та відповідальний старт на дорогах починається саме тут.

Приєднуйтеся до нашої автошколи, і ми разом подолаємо шлях до ваших водійських прав.

ВикладачіНавчальна програмаЦіни на індивідуальні та групові заняття
Міні-групаІндівідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок в один клік :)